Menu - For Responsive


› Medlemslogin

 

Medarbejdere

Bent Juul Jørgensen

Branchedirektør

Direkte telefon: 7641 3678
Mail: juul@dmoge.dk

 

Lene Poulsen

Regnskabschef - administration

Direkte telefon: 7641 3673
Mail: poulsen@dmoge.dk

 

Ann-Mari Gude-Schmidt

Receptionist - administration

Direkte telefon: 7641 3676 
Mail: ags@dmoge.dk

Maria Holm Olesen

Kommunikation/marketing - administration

Direkte telefon: 7641 3671
Mail: mho@dmoge.dk

Mathias Vase Povlsen

Økonomielev - administration

Direkte telefon: 7641 3670
Mail: mvp@dmoge.dk

Jens T. Guld

Virksomhedsrådgiver

Direkte telefon: 7641 3661
Mail: jtg@dmoge.dk

Mogens Kjeldal

Konsulent - Færdsel og energi

Direkte telefon: 7641 3675
Mail: kjeldal@dmoge.dk

 

Henning Sjørslev Lyngvig

Konsulent - Agro

Direkte telefon: 7641 3665
Mail: hsl@dmoge.dk

 

Søren Christensen

Konsulent - Entreprenør/Kloak

Direkte telefon: 7641 3668
Mail: Christensen@dmoge.dk

 

Tony Kølskov Pedersen

Konsulent - Entreprenør/Kloak

Direkte telefon: 7641 3672
Mail: tkp@dmoge.dk

Claus Danefeldt Clemmensen

Konsulent - Skov, Vand og Naturpleje

Direkte telefon: 7641 3662
Mail: cdc@dmoge.dk

 

Kim Toft Væggemose

Konsulent -  DM&E Arbejdsmiljø

Direkte telefon: 7641 3674
Mail: ktv@dmoge.dk

Henrik Brodersen

Konsulent -  DM&E Arbejdsmiljø

Direkte telefon: 7641 3384
Mail: hb@dmoge.dk

Vagn Theilgaard

Konsulent - DM&E Arbejdsmiljø

Direkte telefon: 3064 5155
Mail: vt@dmoge.dk

Torben Madsen

Konsulent - DM&E Økonomi & Analyse

Direkte telefon: 7641 3669
Mail: madsen@dmoge.dk

 

Carsten Meyer

Backoffice ansvarlig - DM&E Branche-IT

Direkte telefon: 7641 3664
Mail: meyer@dmoge.dk

 

Peter Christoffersen

IT-programmør - DM&E Branche-IT

Direkte telefon: 7641 3666
Mail: prc@dmoge.dk

 

Thomas Hjorth Pedersen

Konsulent - DM&E Branche-IT

Direkte telefon: 7641 3667
Mail: th@dmoge.dk