Menu - For Responsive


› Medlemslogin › Bliv medlem

 

Sidst rettet: 11/3-2019

Bestyrelsen i DM&E

17145

Søren Ulrik Sørensen

Formand
DM&E Vendsyssel
Telefon: 9898 1888 / Mobil: 3098 1888
Mail: info@vraa-maskinstation.dk
Se DM&E Vendsyssel´s hjemmeside her

Poul Højbjerg

DM&E Himmerland
Telefon: 9854 6766 / Mobil: 2016 0266
Mail: mail@hvornummaskinstation.dk
Se DM&E Himmerlands hjemmeside her

Villy Lundgaard

DM&E Viborg
Telefon: 20118159
Mail: vil@c.dk
Se DM&E Viborg´s hjemmeside her

Viggo Madsen

DM&E Thy-Mors
Telefon: 9797 1216 / Mobil: 2144 6701
Mail: viggo@dollerupmaskinstation.dk
Se DM&E Thy-Mors´hjemmeside her

Sejer Pedersen

Næstformand
Herningegnens Maskinstationer og
Entreprenører
Telefon: 9713 1313 / Mobil: 2080 9601
Mail: sejer@sejerpedersen.dk
Se Herningegnens Maskinstationer og Entreprenørers hjemmeside her

Bjarne Greve

DM&E Vestjylland
Telefon: 9734 6400 / Mobil: 4040 1883
Mail: bg@olstruphovermaskinstation.dk
Se DM&E Vestjyllands hjemmeside her

Ole Jensen

Østjyske Maskinstationer og
Entreprenører
Telefon: 2028 6276
Mail: ole@wrapfilm.dk
Se Østjyske Maskinstationer og Entreprenørers hjemmeside her

Thomas Sylvester Rasmussen

Horsensegnens Maskinstationer og
Entreprenører
Telefon: 2045 7029
Mail: thomas@tsrmail.dk
Se Horsensegnens Maskinstationer og Entreprenørers hjemmeside her

Lars Bo Astrup

DM&E Midtjylland
Telefon: 9733 5151
Mail: heager-maskinstation@mail.tele.dk
Se DM&E Midtjyllands hjemmeside her

Hans Holdensen

Sydjyske Maskinstationer og
Entreprenører
Telefon: 7517 3888 / Mobil: 4036 7407
Mail: hans@brammingmaskinstation.dk
Se Sydjyske Maskinstationer og Entreprenørers hjemmeside her

Helle Lundsgaard

DM&E Fyn
Telefon: 6615 0233
Mail: hl@egekaerslund.dk
Se DM&E Fyn´s hjemmeside her

Birger Niemann

DM&E Sjælland
Telefon: 5628 3422 / Mobil: 4011 6432
Mail: birger@niemanns.dk
Se DM&E Sjællands hjemmeside her

Jesper Hansen

DM&E Bornholm
Telefon: 5696 9350 - Mobil: 3053 6350
Mail: jespers.mask@mail.dk
Se DM&E Bornholms hjemmeside her

Nickolai Schlechter

Dansk Skoventreprenør Forening
Telefon: 7241 8416
Mail: nick@stuboggren.dk
Se Dansk Skoventreprenør Forenings hjemmeside her

Lasse Sørensen

DM&E Junior
Mobil: 5192 3151
Mail: elballegaard@gmail.com
Se DM&E Juniors hjemmeside her