Menu - For Responsive


› Medlemslogin

 

Sidst rettet: 25/3-2019

Agro-udvalgets medlemmer

 

Lokalforening

Udvalgsmedlem

Virksomhed

Tlf.

Mail

DM&E Vendsyssel

Søren Ulrik Sørensen

Vraa Maskinstation

3098 1888

info@vraa-maskinstation.dk

DM&E Himmerland

Henrik Nielsen

Allestrup Maskinstation

2045 7137

henrik@allestrup.dk

DM&E Viborg

Anders Nielsen

Kirkebæk Maskinstation

2371 0623

ki-ma@mail.dk

 

DM&E Thy-Mors

Lars Brian Hovmøller

Morsø Maskinstation

2190 6012

mors-maskinstation@karby.dk

Herningegnens Maskinstationer og Entreprenører

Brian Bang

Kibæk Maskinstation ApS

9719 1222

kibaek.maskinstation@mail.dk

Vestjydske Maskinstationer
og Entreprenører 

Kristian Birkkjær

Offersgård Maskinstation ApS

2330 7320

ofmask@pc.dk 

Østjyske Maskinstationer
og Entreprenører

Ole Jensen

Helgenæs Maskinstation

2028 6276

ole@wrapfilm.dk

 

Horsensegnens Maskinstationer og Entreprenører

Søren Hjort

S.H. Maskinstation

2045 4190 

shmaskinstation@gmail.com

DM&E Midtjylland

Jacob Ravn

Lunde Entreprenør og Maskinstation

3070 0661

luma@ravn.mail.dk

Sydjyske Maskinstationer og Entreprenører

Herman Jønsson

Revslund Entreprenør & Maskinstation

4045 5419

 herman@revslundmaskinstation.dk

DM&E Fyn

Hans Hvenemose

Hvenemose Maskinstation

 2032 2229

 hvenemose@mail.tele.dk

DM&E Sjælland

Joakim Gangergaard

Gangergaardens Maskinstation A/S

2149 0106

 joakim@gangergaard.dk

DM&E Bornholm

Anders Ipsen

Pm Flis

2345 7783

 pm@os.dk